Výrobci

LEVIOR s.r.o.

Výběr z nabídky LEVIOR s.r.o.

Kladivo pokrývačské Fiberglas Festa – 600 g

Pokrývačské kladivo 600g FIBERGLASS FESTA se sklolaminátovou násadou tlumící nárazy. Násada má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí. Ocelová hlava kladiva má zářez se silným magnetem pro udržení hřebíku, vytahovač…

Kladivo Festa Fiberglass – 300 g, 31 cm

Kladivo 300g FIBERGLASS FESTA se sklolaminátovou násadou tlumící nárazy. Násada má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí. Kovaná hlava je z kvalitní uhlíkové oceli.

Kladivo Fiberglass Festa – 500 g

Kladivo 500g FIBERGLASS FESTA se sklolaminátovou násadou tlumící nárazy. Násada má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí. Kovaná hlava je z kvalitní uhlíkové oceli.

Kladivo Fiberglass Festa – 1000 g

Kladivo 1000g FIBERGLASS FESTA se sklolaminátovou násadou tlumící nárazy. Násada má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí. Kovaná hlava je z kvalitní uhlíkové oceli.

Kladivo zednické 600g Fiberglass – 48 mm

Kladivo zednické 600g FIBERGLASS 48mm se sklolaminátovou násadou tlumící nárazy. Násada má protiskluzovou úpravu rukojeti s rozšířením na konci proti vyklouznutí. Kladivo zednické má jednu stranu opatřenu ostrou hranou, která slouží především k otloukání…

Kladivo – 1000 g

Kladivo 1000 g s ergonomicky tvarovanou násadou. Kovaná hlava je z kvalitní uhlíkové oceli. Kruhový klín.
« Předchozí stránka

Poptejte nás