O společnosti PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s.

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za dosavadní přízeň a dovolujeme si upozornit,

že posledním prodejním dnem je úterý 19.12.2023,

po té bude prodejna uzavřena.

Těšíme se na Vás zase od 3.1.2024.

Přejeme Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku 2024 jen to nejlepší!

 

kolektiv stavebnin PSCH

SOBOTNÍ PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Stavebniny byly založeny roku 1995 jako součást firmy PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s. se sídlem v Chrudimi, která je regionální střední stavební firma, zajišťuje kompletní dodávky staveb – novostaveb, rekonstrukcí, a to nejen v Pardubickém kraji, ale i v celé České republice.

Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů, servis v zajištění dopravy zboží, technické poradenství či kalkulace stavebních materiálů. Dále důležitým úkolem je zásobování vlastních stavebních projektů realizovaných firmou.

U nás nakoupíte vše potřebné pro Vaši stavbu na jednom místě. U běžného sortimentu disponujeme nadstandardními skladovými zásobami, takže většinu námi nabízeného materiálu si můžete ihned odvézt.  Mimo běžný sortiment Vám zajistíme v co nejkratších dodacích lhůtách i zboží na objednávku z katalogů.

Mícháme probarvené fasádní omítky a barvy CEMIX + BASF, mozaiky BASF – po dohodě namícháme i na počkání dle vašich požadavků

Od roku 2018 se stavebniny staly součástí partnerského programu PRO-DOMA PARTNER, který je vytvořen za účelem podpory redistribuce stavebních materiálů jejich prodejem prostřednictvím jednotlivých obchodních partnerských společností- stavebnin.

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás